طراحی وبسایت و آموزش سئو و وردپرس | مرجع رفع مشکلات وبسایت
پرشیاوب

پشتیبانی سایت | کمترین هزینه پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت چیست ؟ هزینه نگهداری از سایت چقدر است ؟ 

 

امروزه با افزایش روز افزون کسب و کارهای مختلف که از اینترنت به عنوان یک بستر مناسب برای ارائه خدمات استفاده میکنند ، وبسیات های زیادی نیز طراحی و راه اندازی شده اند .بسیاری از وبسایت ها توسط افراد و مجموعه هایی طراحی شده اند که هدف آنها فقط طراحی سایت و ارائه ان به صاحبین مجموعه بوده است . از همین جهت فرایند پشتیبانی و رفع مشکلات را پیش بینی نکرده اند . 

 

در حال حاضر یکی از بزرگترین مشکلات صاحبین وبسایت ها ، مدیریت و رفع مشکلات وبسایت ، بروزرسانی و جلوگیری از هک شدن سایت ها می باشد . اگر شما هم با این مشکلات دست و پنجه نرم میکنید ، با ما همراه باشید. 

 

بسیاری از وبسایت ها به دلیل عدم توجه همیشه از نظر فنی دچار مشکلات زیادی می شوند . این مشکلات دسترسی پذیری سایت ها را نیز تا حد زیادی کاهش خواهد داد . پشتیبانی از سایت سبب می شود که احتمال بروز این موارد تا حد بسیار زیادی کاهش یابد.

پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت شامل چه مواردی است ؟ 

 

پس از توسعه یک وب سایت توسط طراحان و تحویل آن به مشتری مرحله پشتیبانی یک سایت آغاز می شود. بنابراین پشتیبانی یک سایت شامل طراحی و تغییرات در سایت نمی شود. بلکه پشتیبانی به معنای تضمین عملکرد صحیح وب سایت است. از وظایف پشتیبان سایت می توان به موارد زیر اشاره نمود : 

 

  • رفع مشکلات فنی سایت 
  • عدم نمایش صحیح 
  • رفع مشکلات ریسپانسیو سایت 
  • آپدیت و مدیریت بروز رسانی پلاگین ها 
  • افزایش سطح ایمنی سایت و جلوگیری از هک سایت 
  • پشتیبان گیری از محتوای وبسایت 

 

یک شخص یا مجموعه که پشتیبانی یک ویسایت را بر عهده دارد باید به دقت تمامی موارد موثر در عملکرد یک وبسایت را مورد بررسی قرار دهد و برای رفع مشکلات و بهبود عملکرد سایت برنامه ریزی نماید . 

 

پشتیبانی سایت به 3 دسته بندی زیر تقسیم می شود : 

 

  1. پشتیبانی فنی سایت
  2. پشتیبانی امنیتی سایت
  3. پشتیبانی محتوایی سایت

 

پشتیبانی فنی سایت چیست ؟ 

پشتیبانی فنی سایت به خدماتی گفته می شود که مربوط به مسائل فنی هاست و دامین، برنامه نویسی، امنیت سایت و آپ بودن سایت هستند.

 

خدمات پشتیبانی فنی سایت به طور کلی شامل رفع مشکلات و خطاها و باگهای سایت، بررسی بالا بودن وب سایت، بررسی مشکلات امنیتی سایت و رفع آنها، بهبود سرعت سایت، نصب افزونه های مورد نیاز که بخصوص در پشتیبانی سایت وردپرس اهمیت دارد، بروز رسانی سایت و رفع حفره های امنیتی و … می باشد.

 

پشتیبانی و تعمیر یک سایت
پشتیبانی و تعمیر یک سایت

پشتیبانی محتوایی سایت چیست ؟ 

 

پشتیبانی محتوایی در واقع به انجام خدمات و فرایند های مشخص بر اساس استراتژی تولید محتوا برای ایجاد محتوای جدید و یا بروز رسانی محتوای موجود در سایت گفته می شود . پشتیبانی محتوایی متفاوت از پشتیبانی فنی می باشد و بخش جدایی از پشتیبانی سایت است .  

ویژگی های خدمات پشتیبانی سایت پرشیاوب 

 

مجموعه پرشیا وب به عنوان یکی از متخصصین و برترین شرکت های ارائه دهنده خدما طراحی  ، سئو و پشتیبانی وبسایت به صورت همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را ارائه می نماید . 

پشتیبانی سایت توسط پرشیا وب به صورت تخصصی انجام می شود و تمام فرایند های لازم برای نگهداری و مدیریت وبسایت به صورت همه روزه و حتی روز های تعطیل انجام میشود .